• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
 • Kontrast:
 • wĹ‚acz kontrast
 • wyĹ‚acz kontrast
 • Mapa strony:
 • mapa strony

Zalety programu:

 • Przystępując do ubezpieczenia przy pomocy w/w linku rodzice uczniów zapłacą składkę o 10 zł niższą, niż składka standardowa.

 • W wyniku zeszłorocznej dużej skali przystępowalności on-line program jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku.

 • Placówka oraz Rada Rodziców nie są ubezpieczającym na polisie – nie ma potrzeby zbierania składek od poszczególnych rodziców/klas.

  Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, bez wychodzenia z domu – bez zbędnego angażowania dyrekcji, nauczycieli, Rady Rodziców.

 • Wszelkie niezbędne dokumenty są wysyłane na wskazany adres e-mail, Rodzic decyduje o wyborze wariantu, sumie ubezpieczenia, składce i samodzielnie dokonuje płatności.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       https://www.sug-ubezpieczeni.pl/informacja.html

Nasze Grupy

motylki

Plan Dnia

zabki

Jadłospis

sloneczka

Opieka Wakacyjna

krasnale

Grupy

muchomorki

Archiwum