• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
 • Kontrast:
 • wĹ‚acz kontrast
 • wyĹ‚acz kontrast
 • Mapa strony:
 • mapa strony

Szanowni Państwo,

już w najbliższy wtorek, 15 września 2020 r. o godzinie 20.30, organizujemy webinar, którego tematem będą ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla dzieci i młodzieży.

Podczas webinaru pt. „Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co powinieneś wiedzieć” odpowiemy m.in. na następujące pytania:

 • na co zwracać uwagę, szukając dobrego ubezpieczenia NNW dla swojego Dziecka?
 • czy aktywność sportowa Dziecka zawsze jest objęta ochroną ubezpieczeniową?
 • o czym pamiętać, by sprawnie uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Jak wziąć udział w webinarze?

 • wystarczy się na niego zarejestrować, klikając w LINK (https://suprabrokers.clickmeeting.com/ubezpieczenia-nnw-dla-dzieci-i-mlodziezy-wszystko-co-powinienes-wiedziec/register).Można też kliknąć w obrazek poniżej.
 • w odpowiedzi Uczestnik webinaru otrzyma od nas drogą mailową link, który należy kliknąć tuż przed planowanym terminem webinaru                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ulotka nnw 50cz.1 1024x732

Nasze Grupy

motylki

Plan Dnia

zabki

Jadłospis

sloneczka

Opieka Wakacyjna

krasnale

Grupy

muchomorki

Archiwum