• Czcionka:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Szanowni Państwo,

już w najbliższy wtorek, 15 września 2020 r. o godzinie 20.30, organizujemy webinar, którego tematem będą ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla dzieci i młodzieży.

Podczas webinaru pt. „Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co powinieneś wiedzieć” odpowiemy m.in. na następujące pytania:

• na co zwracać uwagę, szukając dobrego ubezpieczenia NNW dla swojego Dziecka?
  • czy aktywność sportowa Dziecka zawsze jest objęta ochroną ubezpieczeniową?
  • o czym pamiętać, by sprawnie uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Jak wziąć udział w webinarze?

• wystarczy się na niego zarejestrować, klikając w LINK (https://suprabrokers.clickmeeting.com/ubezpieczenia-nnw-dla-dzieci-i-mlodziezy-wszystko-co-powinienes-wiedziec/register).Można też kliknąć w obrazek poniżej.
  • w odpowiedzi Uczestnik webinaru otrzyma od nas drogą mailową link, który należy kliknąć tuż przed planowanym terminem webinaru                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ulotka nnw 50cz.1 1024x732

Nasze Grupy

motylki