Oferty Ubezpieczeń

1. Supra Brokers

Szanowni Państwo,

już w najbliższy wtorek, 15 września 2020 r. o godzinie 20.30, organizujemy webinar, którego tematem będą ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla dzieci i młodzieży.

Podczas webinaru pt. „Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co powinieneś wiedzieć” odpowiemy m.in. na następujące pytania:

• na co zwracać uwagę, szukając dobrego ubezpieczenia NNW dla swojego Dziecka?
  • czy aktywność sportowa Dziecka zawsze jest objęta ochroną ubezpieczeniową?
  • o czym pamiętać, by sprawnie uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Jak wziąć udział w webinarze?

2. CENTRUM POLIS

3. Szkolna agencja ubezpieczeniowa.

Przedstawiamy dwie oferty do samodzielnego ubezpieczenia dla rodziców:

1. NOWA KLASA – Signal Iduna – LINK

2. Twoje Dziecko – Aviva –  LINK

Proces przystąpienia do ubezpieczenia jest bardzo prosty.  O wariancie i zakresie ubezpieczenia decyduje rodzic.

4. AVIVA

Ubezpieczenie dla dzieci roczne.
Proste w obsłudze wybór zakresu ubezpieczenia :
1. Klikamy w link . Link wielokrotnego użytku 100, 200, 500 i więcej dzieci może być ubezpieczonych
2. Przechodzimy do formularza
3. Wybieramy zakres 6 możliwości do wyboru 29 zł ,39 zł, 49 zł , 59 zł ,79 zł ,299 zł składka roczna .
4. Uzupełniamy dane dziecka które ma być ubezpieczone
5. Klikamy kup polisę
6. Przekierowanie do płatności
7. Polisa przychodzi na skrzynkę email cały proces dla rodzica do 5 minut .
8. Polisa działa od 1 Września 2020 jest też możliwość ubezpieczenia od 1 Października proszę o kontakt jak tą opcją byli by państwo zainteresowani .

5. Robert Zaniewicz

Super Ubezpieczenia

tel.: +48 574-88-95-95

E- mail: biuro@super-ubezpieczenia.com.pl

www.super-ubezpieczenia.com.pl

W załączeniu udostępniamy Państwu ofertę.

1.         Oferta ubezpieczenia grupowego  we współpracy z  InterRisk  TU S.A.

Oferta InterRisk dostępna pod linkiem:

www.super-ubezpieczenia.com.pl

2.                     Oferta ubezpieczenia indywidualnego we współpracy z Generali TU S.A. z kodem zniżkowym 10%: 26329

Oferta Generali dostępna pod linkiem:

3.                     Oferta ubezpieczenia indywidualnego we współpracy z AXA z kodem zniżkowym 10%: 872459

Oferta AXA  dostępna pod linkiem:https://kalkulator.axadirect.pl/school/insurance?PartnerType=PA&PartnerId1=872459&PartnerId2=LP

6. Compensa Vienna Insurance Group

Wariant I

Ubezpieczenie w Compensa Vienna Insurance Group  z 3 wariantami tj. sumami ubezpieczenia:

Wariant II

Ubezpieczenie szkolne Edupolisa, które samodzielnie rodzic może zakupić dla swojego dziecka zarówno przedszkolne, jak i szkolne, którego zadaniem jest ochrona ubezpieczeniowa dzieci oraz pomoc rodzicom na wypadek nagłych zdarzeń, jakie mogą spotkać ich dziecko.

NNW edupolisa.pl to produkt, który otacza szeroką ochroną dziecko i wspiera rodziców za minimalną roczną składkę.

Zalety tego rozwiązania, które doceni szkoła:

• rodzic samodzielnie dokonuje wyboru oferty i zakupu (zgodnie ze stanowiskiem MEN) na stronie www.edupolisa.pl
  • brak formalności dla placówki – edupolisa.pl to indywidualna forma zawierania umowy
  • do TU, a nie do szkoły rodzic zgłasza się z wnioskiem o wypłatę świadczenia – zajmujemy się wszystkimi formalnościami
  • wycieczki klasowe do Jura Parku w Krasiejowie z 20% rabatem (na zakup biletów grupowych)

Korzyści dla rodzica:

• pokrycie kosztów NNW i rehabilitacji dziecka
  • świadczenia dodatkowe tj. zwrot kosztów wycieczki szkolnej, organizacja imprezy urodzinowej, wizyta lekarza i pielęgniarki, pomoc psychologa, wsparcie rodzica w ochronie dziecka w internecie, transport dziecka do i z placówki medycznej, korepetycje i wiele innych
  • niska składka
  • prosty i wygodny zakup poprzez stronę internetową
  • możliwość zapoznania się z dokumentacją i szczegółami ubezpieczenia przed zawarciem umowy – wsparcie opiekuna oraz dedykowanej infolinii, która przedstawi warunki polisy, pomoże w zakupie oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące rodzica pytania
  • rodzinne zwiedzanie Jura Parku w Krasiejowie z 15% rabatem

W załączeniu przesyłam ulotki reklamowe, które zawierają szczegóły oferty.

Ubezpieczenie Edupolisa oprócz standardowej ochrony podczas nieszczęśliwych wypadków i zachorowań, chroni dzieci również w aktualnej sytuacji.

7. POL BROKERS

Zalety programu:

• Przystępując do ubezpieczenia przy pomocy w/w linku rodzice uczniów zapłacą składkę o 10 zł niższą, niż składka standardowa.
  • W wyniku zeszłorocznej dużej skali przystępowalności on-line program jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku.
  • Placówka oraz Rada Rodziców nie są ubezpieczającym na polisie – nie ma potrzeby zbierania składek od poszczególnych rodziców/klas.
    Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, bez wychodzenia z domu – bez zbędnego angażowania dyrekcji, nauczycieli, Rady Rodziców.
  • Wszelkie niezbędne dokumenty są wysyłane na wskazany adres e-mail, Rodzic decyduje o wyborze wariantu, sumie ubezpieczenia, składce i samodzielnie dokonuje płatności.