LABOLO

Zapraszamy na naszą stronę FB.

„A to pierwsza dzisiejsza niespodzianka dla Was. Kolorowanka Labolka. Pokolorujcie Labolka tak jak Wam serce podpowiada. Może być kolorowy, w kratkę, w paski w kropki, może być wyklejony plasteliną lub innymi materiałami. Użyjcie swojej wyobraźni i jeśli macie ochotę prześlijcie nam swoje pracę:)”

„Twój korona wirusowy świat”

Przekaż nam swoje myśli na temat dzisiejszego świata, słowem, hasłem, rysunkiem, budowlą, układanką, forma dowolna.

Może tęsknisz za kolegami, za Paniami w przedszkolu czy szkole, i co dobrego widzisz w tym czasie”

My się cieszymy że jesteśmy zdrowi, brakuje nam spotkań z Wami naszymi małymi naukowcami, za znajomymi, widzimy lepiej i ostrzej co jest w życiu ważne.

Co jest dla Ciebie ważne:)

Nasza Labolkowa tablica należy do Was nasi mały naukowcy. Uwaga to mają być Wasze przemyślenia a nie rodziców;)

Mamy dwa Labolkowe zadania:

1. Budowa atomu

2. Jak widzicie korona wirusa.

Można użyć przeróżnych materiałów klocków, lego, plasteliny jedzenia.

Zapraszamy do zabawy i zachęcam dzieci do podzielenia się efektami.