I Ankieta! Dotyczy informacji otwarcia placówki!

Szanowni Rodzice!

Poniżej znajduje się plik do pobrania ankiety.

W poprzedniej ankiecie w kryterium pierwszym wystąpił błąd, prosimy o pobranie aktualnej. Rodzice, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety oraz tych którzy wypełnili i potrzebują skorzystać z opieki prosimy wypełnić wersję zaktualizowaną, a w e-meliu określić godziny, w jakich dziecko będzie przebywać w placówce. W dniu otwarcia przedszkola oryginał wypełnionej ankiety należy dostarczyć do placówki.

Rodzice, którzy nie mają potrzeby korzystania z opieki przedszkolnej i wypełnili już ankietę nie są zobowiązani do ponownego wypełniania ankiety.

Ankietę w trybie pilnym, podpisaną i zeskanowaną prosimy odesłać do 05.05 do godz. 18:00 e-meilem na adres przedszkola p439@edu.um.warszawa.pl

Prosimy też o informację na e-mail w jakich godzinach będziecie Państwo korzystać z opieki przedszkolnej.

Chodzi o to aby oszacować liczbę dzieci, które miałyby od 18 maja uczestniczyć w opiece przedszkolnej. Proszę abyście Państwo rozesłali również informacje do tych, do których być może nie dotarła.

Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości aby ankietę wydrukować podpisać i zeskanować to prosimy wypełnić elektronicznie i również odesłać na adres przedszkola.

Prosimy o poważne potraktowanie sprawy.